Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

Jak uczyć poprzez zabawę?

Jak uczyć poprzez zabawę?

Najlepszym sposobem na zachęcenie naszych pociech do nauki jest połączenie edukacji z zabawą. Kolorowe puzzle piankowe są najlepszym rozwiązaniem na połączenie jednego z drugim. Maty rozwijają kreatywność, koordynację i spostrzegawczość u dzieci. Jednocześnie są przy tym bezpieczne nawet dla najmłodszych.

Jak puzzle wpływają na rozwój?

Kolorowe elementy puzzli piankowych to doskonała okazja do świetnej zabawy dla małych i dużych pociech. Dzieci uwielbiają rozdzielać oraz łączyć poszczególne części, tworzyć własne oryginalne kompozycje. To nie tylko rozrywka, ale też nauka. Maty są doskonałym rozwiązaniem dla maluszków, którzy uczą się stawiać pierwsze kroki. Amortyzują upadki, zmniejszają ryzyko ślizgania się,  dodatkowo stanowią atrakcyjną dekorację pokoju dziecka.

Starsi rozwijają poprzez puzzle piankowe swoją wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową. Poszczególne elementy mat piankowych przyjmują różne kształty. Dzięki nim nikt się nie nudzi, a jednocześnie cały czas można usprawniać swoje umiejętności. I to niezależnie od wieku!

 

Nieskończona zabawa i zaskoczenie

Oferta puzzli piankowych jest bardzo szeroka, dzięki czemu dziecko nigdy się nie nudzi. Poprzez tę różnorodność rozwijać można u pociechy ciekawość świata. Maty są bardzo użyteczne, jeśli uczymy dziecko alfabetu i liczenia. Wtedy z pomocą przyjdzie Mata Piankowa 36 ABC, która nauczy je literek albo Mata Piankowa 12 Cyfr, ucząca liczb. Dzięki nim dziecko rozwija umiejętność logicznego myślenia.

Oferta jest jednak znacznie większa. Z matami nasze pociechy są w stanie poznawać nawet zwierzęta. Bawiąc się na Macie Piankowej 12 zwierząt, mogą bardzo szybko i sprawnie opanować rozpoznawanie i kojarzenie ich kształtów. Dla tych bardziej wymagających powstała nawet Mata Piankowa Maxi Zwierzęta, która składa się z mniejszej liczby elementów, jednak znacznie większych. Oferta puzzli piankowych jest tak szeroka, że można kupować kolejne zestawy i stopniowo poszerzać wiedzę naszego dziecka.

Puzzle piankowe przyjmują różnorodne kształty. Dla małych fanów motoryzacji dedykowane są Maty Piankowe Pojazdy, a dla tych starszaków, którzy chcą wiedzieć jeszcze więcej, stworzono Maty Piankowe geometryczne, dzięki którym nauczą się rozpoznawać i nazywać najróżniejsze kształty.

Dla tych wymagających, chcących uczyć się wszystkiego jednocześnie istnieje Mix 6, który oferuje pomoc w nauce alfabetu, liczenia, rozpoznawania zwierząt i kształtów. Wszystko w postaci kolorowych i atrakcyjnych puzzli.

Ponadto pamiętajmy o tym, że to seria zabawek kompaktowych (zajmują mało miejsca), ponadto są niedrogie i sprawdzą się nie tylko w zabawach rodzinnych, ale także w przedszkolu.

 

 

 

Zabawki piankowe w trójwymiarze

Nieco starsze dzieci mogą mieć wiele radości z układania elementów puzzli piankowych w trójwymiarze. Dla nich powstała specjalna oferta puzzli 3D. Składają się one z większej liczby elementów, przez co jeszcze bardziej rozwijają umiejętność przestrzennego i logicznego myślenia wśród małych konstruktorów. Uczą cierpliwości oraz precyzji wykonywanych ruchów. Do tego wszystkie zabawki są atrakcyjne wizualnie. Miłośnicy aut mogą stworzyć własne samochodziki 3D, którymi będą się potem ścigać. Dla tych, którzy chcą czegoś więcej, przygotowano nawet specjalną ciuchcię. Zdecydowanie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jaka pociecha nie chciałaby złożyć z puzzli własnej maskotki? Wszystkie te puzzle piankowe 3D mogą być wykorzystywane samodzielnie bądź łączone z innymi zabawkami.


W artykule wykorzystano produkty: