Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

Idealne malowanki na święta dla dzieci

Idealne malowanki na święta dla dzieci

Kreatywność jest jedną z najbardziej szanowanych umiejętności. Można wyrażać ją w trakcie pisania, gry na instrumencie, tańca, a nawet podczas rozwiązywania matematycznych łamigłówek. Jej rozwój u dzieci zauważalny będzie zwłaszcza podczas zabaw wymagających błyskotliwości oraz spostrzegawczości.

Malowanie – kreatywny rozwój

Dziecięca twórczość nie zna granic. Można się o tym przekonać podczas każdej zabawy ze swoim dzieckiem, które potrafi stworzyć coś z niczego. Rozwój w atmosferze miłości wśród edukacyjnych zabawek stanowi idealny początek nauki. Podczas malowania dziecko ćwiczy nie tylko kreatywność, ale również koncentrację, wyobraźnię i pamięć. Warto wspomnieć także o tym, że malowanie przygotowuje do nauki pisania. Podczas rysowania dziecko może tworzyć własne wzory i kolorować je według własnego upodobania.

Malowanie – poznawanie kolorów i wzorów

To właśnie dzięki kredkom i farbkom maluch poznaje kolory. Pod okiem dorosłego uczy się również ich nazw. Wykorzystywanie nowo zdobytych umiejętności w trakcie malowania specjalnie do tego przeznaczonych figurek stanowi kolejny krok do kreatywnej edukacji. Dzięki niej dziecko będzie mogło z dużo większą odwagą oraz wytrwałością wejść w dorosłość.

Angel Malma - KONIKAngel Malma - Pomaluj ANIOŁA

Malowanki – kreatywne zestawy

Pojedyncze figury są fantastycznym zakupem dla dzieci, które posiadają już własne narzędzia do malowania. Natomiast zaproponowane zestawy są idealne zwłaszcza w początkowej fazie kreatywnego rozwoju lub w momencie wykorzystywania przez dziecko zupełnie nowej figury. Takie zestawy zawierają między innymi wszystkie części do jej stworzenia, instrukcje do montażu oraz potrzebny pakiet kolorów. Kolorowe figurki mogą w przepiękny sposób zdobić biurko oraz meble pokoju dziecka. W zestawie pojawiają się też radosne figury ptaków, rybek i innych zwierzaków. Pomalowanie ich powinno sprawić najmłodszemu ogromną radość.

Kreatywny zestaw Pokoloruj swojego ptakaKreatywny zestaw Vyzdob zwierzaka!

Kreatywny zestaw Vyzdob czy złota rybka!Zestaw kreatywny - PUDEŁECZKO ŻÓŁWIK

Zestaw kreatywny - ZEGAR

Malowanka – kreatywny pomysł na świąteczny prezent

Obserwacja zainteresowań malucha sprawia, że o wiele łatwiej wybrać dla niego prezent. Warto zwrócić uwagę na to, aby podarunek rozwijał jego zdolności i sprawiał, że nauka w szkole będzie dla niego łatwiejsza. Figurki w kształcie jajek do pomalowania są idealne dla dzieci już od trzech lat. Stworzone w 100% z ekologicznego materiału doskonale sprawdzą się jako wielkanocny upominek. Są bezpieczne i wyprodukowane w technologii zbliżonej do papier-marche, czyli masy z rozmiękczonego w wodzie papieru. Nadają się nie tylko do malowania, ale również obklejania. Od kreatywności dziecka zależy jak jajko będzie wyglądało. Najważniejszy jest sam proces tworzenia i samodzielność udekorowania własnej malowanki.

Angel Malma - JAJA - zestaw 12 sztukKreatywny zestaw Pokoloruj swojego ptaka

Nawet próba tworzenia jest niesamowitym treningiem dla ludzkiego umysłu. Taka zabawa potrafi być rozwijająca również dla dorosłej osoby. Może więc warto zabawić się w kreatywne malowanie razem z dzieckiem? Możliwości jest bardzo dużo. Zaproponowane przez nas gotowe malowanki stanowią olbrzymie ułatwienie i przyspieszenie procesu zabawy i rozwoju.


W artykule wykorzystano produkty: