Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

ZABAWKI, KTÓRE WARTO ZABRAĆ ZE SOBĄ WSZĘDZIE

ZABAWKI, KTÓRE WARTO ZABRAĆ ZE SOBĄ WSZĘDZIE

W pociągu, samochodzie czy na biwaku dzieci się nudzą. W XXI wieku rozrywkę w podróży pociechom coraz częściej zapewniają smartfony oraz tablety. Często nie jest to jednak zbyt rozwijający i kreatywny sposób spędzania czasu. Znacznie lepiej wybierać zabawki, które będą nie tylko bawić, ale także uczyć. Które spełnią nasze oczekiwania i będzie można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie?

Piankowe puzzle – lekkie, bezpieczne i trwałe!

Nie każda zabawka nadaje się do zabrania w podróż. Zbyt ciężki, nieporęczne i delikatne modele to prawdziwa udręka. W aucie dziecko nie pobawi się ogromną ciężarówką, a piłka do koszykówki nie nadaje się do gry w hotelowym pokoju. Idealną alternatywą są w takim wypadku wykonane z pianki puzzle, które zajmują mało miejsca i stanowią idealną alternatywę dla zabaw w każdym miejscu.

Układanki piankowe zapewniają mnóstwo rozrywki, ćwiczą motorykę i kreatywność, a przy okazji mają wszystkie cechy zabawki, którą zabrać można ze sobą wszędzie. Polietylen, z którego wykonane są elementy, to tworzywo bardzo lekkie. Nie obciąży toreb oraz walizek, a wiele modeli schować można nawet w saszetce lub bocznej kieszeni dziecięcego plecaka.

Dodatkowo jest to materiał nietoksyczny i niekaleczący. Kawałki układanek są elastyczne, bardzo trwałe, dzięki czemu nie ma obawy, że w czasie wakacyjnych wojaży zabawka się zniszczy. Dla osób kochających podróże z dziećmi jest to wręcz doskonałe rozwiązanie.

Mata do zabawy nie tylko we własnym domu!

Może się wydawać, że piankowa mata do zabawy nie jest zbyt mobilna. Istotnie trudno oczekiwać, że ktoś będzie chciał zabierać ją w plecaku do np. górskiego schroniska. Niemniej jednak mata piankowa jest dość poręczną i lekką zabawką, przez co warto zapakować ją do samochodu. Przez co, można zabierać ją na rodzinne spotkania lub nawet do parku.

Polietylenowa pianka stworzona została z bardzo wytrzymałego materiału, odpornego na ścieranie i nienasiąkliwa. Można zatem korzystać z niej również w ogrodzie. Przy dobrej pogodzie składany dywanik z pianki może zastąpić kocyk lub ręcznik. Ogromną zaletą jest tu konstrukcja modułowa. Przed podróżą wystarczy złożyć matę, a jej elementy ułożyć w stosik, który zmieści się do torby lub wózka.

Kolorowa mata piankowa będzie mogła, towarzyszyć dziecku na działce, w parku czy podczas wizyty u kolegów. Dobre właściwości izolacyjne polietyleny zagwarantują możliwość uniknięcia kontaktu maluchów z zimnym podłożem, niezależnie od tego, czy będzie to kamienna posadzka na tarasie, czy świeżo skoszona trawa w ogródku.

Gry i łamigłówki na podróż i biwak

Najbardziej kompaktowe oraz przydatne w podróży są piankowe łamigłówki. Są to układanki składające się z kilku elementów, które można zabrać naprawdę wszędzie.

Puzzle tego typu układać można w samochodzie, na rozkładanym stoliku w pociągu, w autokarze lub w hotelowym pokoju. Ta mała zabawka zmieści się w kieszeni, a jej elementy są odporne na uszkodzenia. Nie ma obawy, że łamigłówka połamie się w plecaku czy roztrzaska, spadając ze stołu.

Układanki z pianki to naprawdę niezbędne wyposażenie każdego małego podróżnika. Zabierzemy je na wycieczkę nad morze, w góry lub na biwak. Żeby zapewnić ciekawą rozrywkę, nie potrzebują baterii ani dostępu do gniazdka.


W artykule wykorzystano produkty: