Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

Puzzle, która nauczą rysować

Puzzle, która nauczą rysować

Możliwości, jakie dają puzzle piankowe jest wiele. Czasem okazują się przytulnym wyposażeniem pokoju dla dziecka. Innym razem będą świetną alternatywą dla stoliczków czy krzeseł. Ich niezwykła funkcjonalność sprawia, że stają się coraz częściej wybieranym produktem do zabawy. To nie tylko radość w oczach dziecka, ale również uśmiech na twarzy rodzica.

Maty wielofunkcyjne

Puzzle piankowe mają szereg różnych zastosowań. Rodzice decydują się na ich zakup przede wszystkim ze względu na komfort i bezpieczeństwo swoich pociech. Europejski certyfikat  jest gwarancją zaufania. Maty piankowe zapewniają wygodę, dzięki swojej miękkiej formie. Mogą stać się nie tylko elementem zabawy, ale także spełniać walory edukacyjne. Szeroka gama produktów Toyformat pozwala na naukę kolorów, nazw zwierząt oraz przedmiotów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy szereg możliwości do kreatywnych gier i zabaw.

Puzzle uczą rysować

Puzzle piankowe pozwalają osiągnąć dzieciom inny wymiar zabawy. Dzieci mogą je oglądać, dotykać i układać całkowicie po swojemu. Dzięki temu uczą się rozpoznawać różne kształty. Jedną z zabaw może być odrysowywanie małych elementów pianek na kartce. To pomoże maluchom w nauce posługiwania się ołówkiem czy kredkami. Można wykorzystać do tego puzzle geometryczne lub ze zwierzętami. Za pomocą takich zabawek dzieci zobaczą jak przenieść rzeczywiste obiekty na papier. Warto wspomnieć, że pierwszy kontakt z rysunkiem to bardzo ważny moment w rozwoju dziecka.

Maty rozwijają zdolności

Puzzle piankowe można łączyć w dowolny sposób. To nie są zwykłe puzzle, które przedstawiają konkretny obrazek. Są one przede wszystkim duże i trójwymiarowe. Dzięki temu zbudujesz z nich różne wzory, budowle czy obrazki. Wśród produktów piankowych znajdziemy też mnóstwo  łamigłówek. Można wybrać takie, które będą przedstawiać wizerunki różnych zwierząt, figur lub liter. Niezależnie od tego, jakie zabawki wybierzemy, pełnią one wiele funkcji. Przede wszystkim stanowią one podstawę do rozwoju uwagi, pamięci oraz myślenia. Ponadto wspomagają zdolności logiczne i przestrzenne. Natomiast łamigłówki takie jak liść, geogram, lotosgram uczą dzieci wyobraźni twórczej.

Kreatywność w cenie

Współcześnie większość przedszkolaków korzysta z gotowych gier i zabaw. W dobie Internetu trudno zachęcić dziecko do samodzielnych pomysłów. Z pomocą znów przychodzą puzzle piankowe. Przy zakupie dostajemy gratis w postaci kreatywności. Warto wspomnieć, że to bardzo ważna umiejętność, która właśnie w okresie dorastania rozwija się najbardziej. Tak naprawdę dzieci mają głowę pełną pomysłów oraz wyobrażeń, ale brak im motywacji do ich wydobywania. Dzięki zabawkom 3D takim jak TOY to TOY, zyskują pełne pole do wykazania się kreatywnym i abstrakcyjnym myśleniem.

 

Walory mat piankowych

Produkty piankowe sprawdzają się zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Maluchy uwielbiają zabawy na podłodze, a maty piankowe zapewniają im poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Rodzice wybierają je ze względu na ich wysoką funkcjonalność.

Puzzle i zabawki piankowe łączą elementy rozrywki, a także edukacji, dzięki czemu najmłodsi mogą nauczyć się rysować oraz nazywać różne przedmioty. Natomiast starsze dzieci chętnie sięgają po łamigłówki i gry, które rozbudzają ich wyobraźnię.


W artykule wykorzystano produkty: