Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

Przegląd najciekawszych puzzli piankowych

Przegląd najciekawszych puzzli piankowych

Dawniej, kiedy dzieci raczkowały, a potem stawiały swoje pierwsze kroki, często kończyło się to upadkiem na twardą podłogę. Dzisiaj rodzice nie muszą się już martwić o bezpieczeństwo swoich pociech, które mogą rozwijać swoje umiejętności dzięki matom piankowym. Ich szeroki wybór kryje wiele wyjątkowych propozycji. Poznajmy zatem kilka z nich.

Puzzle piankowe dla wielbicieli zwierząt

Jeśli Wasze dziecko lubi zwierzęta to mata piankowa 12 zwierząt będzie idealnym wyborem. Pomoże mu odkryć nieznane dotąd gatunki oraz oswoić się z kotami czy psami. Dzieci słyną z ogromnej wyobraźni, jednak ten produkt rozwinie w nich również umiejętności logicznego i przestrzennego myślenia.

Macie ochotę na więcej? W takim razie powinniście zapoznać się z produktem Maty Piankowej MAXI zwierzęta I. Składają się z sześciu części o łącznej powierzchni 60x90cm. Zalet jest naprawdę wiele. Jej miękka i lekka powierzchnia sprawia, że dziecko czuje się na niej niezwykle komfortowo. Poza tym ma właściwości izolacji termicznej, więc zimne podłoże nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia Waszej pociechy.

Maty piankowe – uczymy i bawimy

Mata edukacyjna to doskonała forma nauki przez zabawę. Trafnym rozwiązaniem dla dzieci od lat 3 okazuje się mata piankowa 36 ABC składająca się z elementów wypełnionych literami alfabetu. Jest to nie tylko nowoczesna, ale również przyjemna forma nauki liter i sylab.

Jeśli chcecie skupić się na tym, by nauczyć swoje maluchy rozpoznawać kształty geometryczne, najlepiej sprawdzi się w tej sytuacji Mata Piankowa geometryczny 12.

Z kolei Mata Piankowa MIX 72 sprawia, że dzieci uczą się nie tylko liter, ale również figur geometrycznych, czy cyfr.

 

Puzzle piankowe – łamigłówki dla najmłodszych

Wśród oferowanych produktów znajdziecie coś zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Są to przestrzenne układanki – łamigłówki, pozwalające stworzyć funkcjonalne modele różnych maszyn  oraz przedmiotów, takich jak: Samochodziki puzzle 3D, Ciuchcia 3D, Karuzela 3D i wiele, wiele innych. Rozmiar zabawek stwarza możliwość umieszczania w nich małych figurek, które dodatkowo uatrakcyjnią wspólną rozrywkę dzieci i rodziców.

 

 

Puzzle piankowe  – największe zalety

Kolorowa ozdoba będąca jednocześnie zabawką edukacyjną to bezpieczny, a także nietuzinkowy produkt stworzony z najlepszej jakości surowców. Pianka pozwala zamortyzować upadki, których ciężko uniknąć podczas stawiania pierwszych kroków. Mata umożliwia dziecku zainteresowanie się nowymi kształtami, literami, cyframi oraz zwierzętami, rozwijając przy tym pamięć, jak również wyobraźnie naszych małych odkrywców. Poza tym z puzzli bardzo łatwo zmyć wszelkie zabrudzenia. Nie przepuszczają płynów. Są też wyjątkowo komfortowe dla dzieci. To produkt, który uczy poprzez zabawę, sprawiając, że rodzice mogą bardzo przyjemnie spędzić czas ze swoimi pociechami. Nic tak nie cieszy mamy i taty, jak postępy, jakie robi ich dziecko. Maty piankowe mają wpływ na rozwój intelektualny dzieci, a także ich dobre samopoczucie wynikające z udanej zabawy. Podarujmy naszym najbliższym to, co najlepsze.


W artykule wykorzystano produkty: