Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

Propozycje zabawek dla niemowlaków

Propozycje zabawek dla niemowlaków

Dziecko w pierwszym roku swojego życia poznaje świat i otoczenie bardzo prostymi sposobami. Najczęściej używa do tego swoich rąk oraz ust. Nie odróżnia przedmiotów bezpiecznych od niebezpiecznych, dlatego musi pozostać pod ciągłą ochroną dorosłych. Zatem wszystkie przedmioty łącznie z zabawkami w jego okolicy, powinny tworzyć dla niego bezpieczną przestrzeń.

Mata piankowa MAXI 24 - hruby

Mata piankowa – pobaw się ze swoim dzieckiem na miękkim podłożu

Niemowlę na samym początku uwielbia poznawać przede wszystkim innych ludzi i ich twarze. Zachwyca się samym pobytem w przyjaznym dla niego otoczeniu. Owszem, zwykłe zabawki sprawiają mu radość, ale nie na długo. Towarzystwo i wspólna zabawa z rodzicami lub dziadkami jest metodą na zdrowy rozwój niemowlęcia. Mata piankowa MAXI 24 – hruby może stać się wspaniałym elementem, na którym zabawa z dzieckiem będzie bezpieczna. Jest to również jego pierwsza styczność z materiałem, jaki w przyszłości może stać się dla niego dużą zabawką na podłodze.

 

Mata Klasik 16 hruby

Puzzle piankowe – kolorowa zabawka na podłodze w pokoju Twojego dziecka

Aranżacja pokoju dla dziecka powinna stanowić dla niego spójne otoczenie, dzięki czemu będzie czuć się swobodnie. Kolorowa przestrzeń potrafi emanować swoją radością, wpływając na samopoczucie niemowlęcia. Puzzle piankowe stanowią dużą zabawkę, którą można dopasować do aranżacji każdego pokoju dziecięcego. Mata Klasik 16 hruby zawiera 16 części układanki o wymiarach 32x32cm. Puzzle takiej wielkości tworzą zabawkę, za sprawą której dziecko rozwija swoją wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne już od najmłodszych lat.

 

Mata MAXI 6 pojazdów hrubyPuzzle piankowe – zapoznaj dziecko ze zwierzętami pojazdami

Duże obrazy na puzzlach to fantastyczny pomysł na pierwszy kontakt dziecka z prostymi ilustracjami zwierząt oraz pojazdów. Ilustracje są bardzo proste i nie wymagają rozpoznawania szczegółów, a jedynie ich konturów. Bawiąc się na macie, dziecko od pierwszych chwil ma możliwość zapoznania się z ich podstawowym wyglądem. Miękka i lekka powierzchnia puzzli wykonana została z nietoksycznego materiału, który zapewnia trwałość koloru. Zatem tego rodzaju puzzle będą mogły służyć do zabawy i rozwoju dziecka przez długi okres czasu.

 

 

Mata MAXI zwierzęta III-IV hrubyPuzzle piankowe – idealny prezent dla wnuka

Zakup prezentu dla nowonarodzonego dziecka może sprawić problem najstarszym osobom w rodzinie. Najczęściej wybierane ubranka lub proste zabawki są już standardem. Podarowanie dziecku puzzli piankowych może być motywem przewodnim charakterystycznym dla nowoczesnych dziadków. Tego rodzaju prezentem, mogą wnieść swój wkład w zagospodarowanie pokoju dziecięcego, ponieważ mata piankowa jest jednocześnie wyjątkowym dodatkiem aranżacyjnym.
Zaprezentowane puzzle tworzone są z myślą o najmłodszych, o ich bezpieczeństwie i komforcie. Grubość pianki, z której zostały stworzone wynosi aż 16 mm. Z tego względu oprócz funkcji rozrywkowej, puzzle piankowe stanowią również wspaniałą izolację przed kontaktem malucha z zimnym podłożem. Jest to idealne zabezpieczenie przed jego przeziębieniem.


W artykule wykorzystano produkty: