Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

Maty piankowe Cross i MidForm 4 – idealne do sportu i turystyki

Maty piankowe Cross i MidForm 4 – idealne do sportu i turystyki

Maty z pianki wykorzystywane mogą być do różnych zadań. Ich trwałość oraz właściwości izolacyjne sprawiają, że są chętnie stosowane przez sportowców, fanów fitnessu oraz podróżników i turystów. W tych dwóch zastosowaniach na szczególną uwagę zasługują dwa produkty: dywanik piankowy MidForm 4 oraz mata składana Cross. Co wyróżnia te modele?

Mata piankowa Cross – kompaktowa i wygodna!

Piesza wędrówka górskim szlakiem lub biwak nad jeziorem to doskonałe sposoby, aby zrelaksować się, posiedzieć na świeżym powietrzu i podziwiać piękno natury. Chcąc odpocząć podczas podróży i zachwycić się krajobrazem warto przysiąść. Zimna ziemia, mokra trawa czy kamień to jednak podłoża, które nie zachęcają do spoczynku. W takich sytuacjach właśnie idealnie sprawdza się mata piankowa Cross.

To lekki, składany model, który zmieści się w każdym plecaku lub plażowej torbie. Mata składa się dwukrotnie na pół, dzięki czemu zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a jej masa to zaledwie 30 gram. Po rozłożeniu produkt ma wymiary 275×375 milimetrów, zapewniając wygodne miejsce do siedzenia.

Pianka EPE o grubości aż 5 milimetrów ma doskonałe właściwości termoizolujące, pozwalające zabezpieczyć się przed chłodem bijącym od ziemi lub betonu. Jest to również tworzywo wodoodporne, któremu niestraszny kontakt z rosą czy mokrą od deszczu trawą. Matę Cross łatwo wyczyścić i umyć. Ogromną zaleta pianki EPE jest nietoksyczność – bezpieczny produkt można zatem wręczyć także dzieciom wybierającym się na szkolną wycieczkę lub kolonie. Piankowa mata do siedzenia Cross przyda się nie tylko w podróży – wykorzystać można ją również podczas pikniku w parku, na placu zabaw w ogrodzie lub na działce.

Mata piankowa MidForm 4 – doskonałe rozwiązanie dla sportowców!

Wielu miłośników treningów decyduje się na ćwiczenia w domu – w ten sposób można oszczędzić spore sumy na karnety do siłowni, a także czas potrzebny na dojazd. Niestety domowe posadzki zwykle słabo nadają się do uprawiania sportu, a ustawienie na nich urządzeń sportowych kończy się zwykle porysowaniem powierzchni. Właśnie dlatego warto zainwestować w produkt, który zapewni bezpieczeństwo i wygodę – matę piankową MidForm 4.

Jest to specjalny dywanik wykonany z pianki polietylowej o wysokiej odporności na uszkodzenia i rozerwanie. W zestawie znajdują się 4 elementy. Każdy z nich ma rozmiary 58×58 centymetrów i posiada krawędzie wyposażone w dopasowane do siebie wycięcia. Dywanik składa się jak puzzle, a poszczególne części nie rozjeżdżają się podczas użytkowania. Dodatkowo komplet zawiera 8 elementów przeznaczonych do wykończenia krawędzi i 4 narożniki, dzięki którym całość prezentuje się bardzo estetycznie. Po rozłożeniu mata piankowa ma wymiary 121 x 121 centymetrów.

Sportowa mata piankowa MidForm 4 zapewnia doskonała izolację od zimnego podłoża, posiada powierzchnię antypoślizgową i doskonale chroni posadzkę przed zarysowaniami. Można na niej ćwiczyć, używać hantli lub ustawić rowerek treningowy, bieżnię czy orbitrek.


W artykule wykorzystano produkty: