Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

Idealny prezent na Wielkanoc dla malucha

Idealny prezent na Wielkanoc dla malucha

Święta są najlepszym czasem, podczas którego możemy rozpieszczać pociechy, obdarowując je różnorodnymi prezentami. Na rynku znajdziemy się ogromną ofertę zabawek czy artykułów edukacyjnych.  Można jednak połączyć zabawę i edukację, dając maluchowi w prezencie oryginalną matę piankową.

Nauka poprzez zabawę

Bez dwóch zdań dzieci uwielbiają zabawę – w każdym wieku i nie tylko od święta. Warto zdecydować się na wybór puzzli piankowych jako upominek wielkanocny z prostego powodu – sprawią one wiele radości maluchom, rozbudzą w nich jeszcze większe zainteresowanie światem, a także będą edukować w przyjemny sposób. Oferta puzzli piankowych jest bardzo szeroka, dzięki czemu dziecko nigdy nie będzie się nudzić. Poprzez tę różnorodność można rozwijać u pociechy ciekawość otoczeniem, ale także wiele praktycznych umiejętności. Maty są bardzo użyteczne, jeśli uczymy malucha alfabetu i liczenia. Wtedy z pomocą przyjdzie Mata Piankowa 36 ABC, która nauczy je literek albo Mata Piankowa 12 Cyfr, ucząca liczb. Dzięki nim dziecko rozwija umiejętność logicznego myślenia.  

 

Oferta jest jednak znacznie większa. Z matami nasze pociechy mogą poznawać nawet zwierzęta. Bawiąc się na Macie Piankowej 12 zwierząt mogą bardzo szybko i sprawnie opanować rozpoznawanie oraz kojarzenie ich kształtów. Dla tych bardziej wymagających powstała nawet Mata Piankowa Maxi Zwierzęta, która składa się z mniejszej liczby elementów. Oferta puzzli piankowych jest tak szeroka, że można kupować kolejne zestawy, a w ten sposób stopniowo poszerzać wiedzę naszego dziecka.

 

 

Zagadki i sport – także z matami piankowymi!

Maty dostarczają nie tylko dużo dawki wiedzy, ale także i radości z tego, co mogą z nimi zrobić. Wszystkie osoby, które starają się rozbudzić w maluchu zapał do sportu, powinny zaopatrzyć się w składaną piłkę, jaką można użyć do różnego rodzaju gier. Ciekawym pomysłem są także łamigłówki przeprowadzane z pociechami – do nich doskonale sprawdzą się maty podzielone na małe części przyjmujące kształty geometryczne. Mogą być owalne, kwadratowe czy nawet przypominające serce.

Z kolei dla małych fanów motoryzacji powstały Maty Piankowe Pojazdy, a dla tych starszych, którzy chcą wiedzieć jeszcze więcej stworzono Maty Piankowe geometryczne, dzięki czemu mogą nauczyć się rozpoznawać i nazywać najróżniejsze kształty.

Trójwymiarowe zabawki piankowe

Nieco starsze dzieci będą miały wiele radości z układania elementów puzzli piankowych w trójwymiarze. Składają się one ze sporej liczby elementów, przez co jeszcze bardziej rozwijają umiejętność przestrzennego i logicznego myślenia wśród małych konstruktorów. Uczą cierpliwości oraz precyzji wykonywanych ruchów. Do tego wszystkie zabawki są atrakcyjne wizualnie. Miłośnicy aut mogą stworzyć własne samochodziki 3D, którymi później się ściga. Dla pozostałych przygotowano nawet specjalną ciuchcię. Zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie. Jaka pociecha nie chciałaby złożyć z puzzli własnej maskotki? Wszystkie puzzle piankowe 3D mogą być wykorzystywane samodzielnie bądź łączone z innymi zabawkami.


W artykule wykorzystano produkty: