Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

Czym wyróżniają się maty piankowe od toyformat.com/pl?

Czym wyróżniają się maty piankowe od  toyformat.com/pl?

Gdy maluszek zaczyna zmieniać pozycję, pełzać i raczkować, najlepszym miejscem do zabawy oraz ćwiczenia nowych umiejętności staje się podłoga. Najpierw powinniśmy ją jednak odpowiednio przygotować. Maty piankowe od toyformat.com/pl zapewniają najmłodszym bezpieczeństwo, a także komfort. Spełniają oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców – poznaj wszystkie ich zalety!

Mata piankowa – czy warto ją kupić i dlaczego?

Maty piankowe są znakomitą alternatywą dla kocyków, które rozkładamy dzieciom na podłodze. Koce co prawda zapewniają izolację przed zimnem, niestety same również stanowią pewne zagrożenie. Rolują się podczas zabawy, maluchy się w nie plączą, a to może zakończyć się bolesnym upadkiem. Ponadto kocyk rozłożony na drewnianej podłodze będzie się ślizgał, co jest niebezpieczne zwłaszcza w przypadku dzieci, które uczą się chodzić.

Tymczasem mata piankowa jest na tyle twarda, by maluchy mogły po niej swobodnie stąpać, a jednocześnie wystarczająco miękka, aby upadek na nią nie był bolesny ani niebezpieczny. Mata nie zwija się podczas zabawy i zawsze pozostaje na swoim miejscu. Zapewnia też znacznie lepszą izolację termiczną, możemy więc rozłożyć ją nawet na zimnej terakocie.

Istotną zaletą mat piankowych jest także ich higiena. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości, a wszelkie zabrudzenia wystarczy wytrzeć wilgotną ściereczką. Możemy też przecierać je każdego dnia, by mieć pewność, że nie nagromadziły się nich roztocza ani kurz.

Maty piankowe od toyformat.com/pl – komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Nasze maty piankowe zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby zapewnić maluchom komfort oraz bezpieczeństwo. Bogaty wybór kształtów, wzorów, a także bogata kolorystyka sprawiają, że z łatwością znajdziemy wśród nich model, który trafi w gusta najmłodszych, a przy okazji będzie też doskonałą ozdobą dziecięcego pokoju. Co jeszcze je wyróżnia?

  • Nasze maty powstają wyłącznie z najlepszych surowców. Do ich wykonania używamy europejskich materiałów, które są zgodne a obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Możecie mieć pewność, że Wasz maluszek nie wdycha ani nie dotyka szkodliwych substancji.
  • Kupując u nas, macie możliwość wyboru grubości maty. Oferujemy wersję grubszą – 16 mm, a także cieńszą – 8 mm. Grubsza doskonale amortyzuje upadki i sprawdzi się zwłaszcza w przypadku dzieci, które nie opanowały jeszcze sztuki chodzenia. Cieńsze z powodzeniem zastąpią dywan w pokoju starszaka.
  • Matę od toyformat.com/pl z łatwością się składa i rozkłada. Możecie przenieść ją w inne miejsce, zabrać całą albo część na wakacyjny wyjazd czy piknik. Nawet po wielokrotnym złożeniu i rozłożeniu wszystkie elementy będą tworzyły idealnie dopasowaną całość.

Maty na miarę Waszych potrzeb

Zamawiając matę piankową w naszym sklepie, macie możliwość wyboru spośród dziesiątek wzorów i kolorów. W swojej ofercie posiadamy maty z cyferkami, postaciami zwierząt, pojazdami, jak również zupełnie gładkie. Oferujemy duży wybór mat prostokątnych, jak również modele w kształcie koła. Możecie zamówić gotową matę lub skomponować swoją własną, dokupując pojedyncze elementy. Prostokątne maty typu puzzle modyfikujemy według własnych potrzeb – zmieniajcie jej kształt, kolor, a także rozmiar.

Chcesz zapewnić swojemu maluszkowi bezpieczeństwo podczas zabawy oraz nauki nowych umiejętności? A może szukasz praktycznego prezentu dla świeżo upieczonych rodziców? Wybierz maty piankowe od toyformat.com/pl – zapewniają najmłodszym komfort, pełnią funkcję edukacyjną, a dodatkowo są też znakomitym elementem wystroju dziecięcego pokoju.


W artykule wykorzystano produkty: