Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

CZY UKŁADANIE PUZZLI MUSI BYĆ NUDNE?

CZY UKŁADANIE PUZZLI MUSI BYĆ NUDNE?

Puzzle i układanki znane są od dawna, a zabawę nimi lubią nie tylko dzieci, ale także dorośli. Jednak  czy klasyczne łamigłówki mogą konkurować z coraz popularniejszą rozrywką elektroniczną? W porównaniu do gier oraz filmów klasyczne puzzle wydawać mogą się nieco… nudne. Pojawia się zatem pytanie, czy warto sprawić swoim pociechom układanki i jakie modele wybrać, aby zapewniały mnóstwo frajdy przez długi czas?

Puzzle piankowe 3D

Standardowe puzzle to zwykle pocięty na części płaski obrazek i po jego ułożeniu zainteresowanie układanką mija. Co może sprawić, że zabawka będzie dużo bardziej atrakcyjna? Dodanie trzeciego wymiaru!

Puzzle piankowe 3D to idealny prezent dla każdego dziecka. Są kolorowe i wykonane z przyjemnego w dotyku materiału – sekret ich atrakcyjności kryje się jednak głównie w przestrzennej formie. W praktyce są to niewielkie modele, które pozwalają małym konstruktorom samodzielnie zbudować samolot, helikopter, samochód czy lokomotywę. I w przeciwieństwie do przeznaczonych dla młodzieży oraz dorosłych modeli sklejanych nadają się do zabawy. Miękka i lekka pianka sprawia, że nie połamią się oraz nie zniszczą. Klasyczne układanki mają jeden cel – odtworzyć obrazek, które ewentualnie można oprawić lub powiesić na ścianie. Puzzle piankowe 3D wykorzystamy na wiele różnych sposobów – wystarczy odrobina wyobraźni, której przecież maluchom nie brakuje!

Kreatywne puzzle przestrzenne

Starsze dzieci zaczynają tworzyć. Niespożyte pokłady kreatywności muszą znaleźć jakieś ujście – w takich chwilach zwykłe układanie gotowego obrazka przestaje już wystarczać. Pociechy, które zaczynają eksperymentować z kształtami, wymyślają swoje własne światy fantazji i rozwijają wyobraźnię przestrzenną potrzebują puzzli dopasowanych do ich potrzeb.

TOY to TOY, mała 3D budowa to wyjątkowy zestaw, który pokochały już tysiące maluchów. Składa się on z czterech rodzajów elementów, a połączymy je pod różnymi kątami i zbudujemy z nich trójwymiarowe konstrukcje. Oto zabawa, gdzie trzeba myśleć oraz analizować, dając jednocześnie upust swojej fantazji.

Ta zabawka pozbawiona jest praktycznie ograniczeń, a jej atrakcyjna forma sprawia, że sięgają po nią nawet zestresowani dorośli, potrzebujący chwili kreatywnej rozrywki.

Puzzle, które bawią i uczą!

Problemem klasycznych układanek jest to, że ograniczone są osiągnięciem konkretnego celu. Dlatego też najbardziej interesujące dla maluchów są zabawki, dające możliwość eksperymentowania oraz rozwijania konkretnych umiejętności. Dlatego właśnie tak chętnie sięgają po dydaktyczne modele alternatywne. Składanie puzzli może być przygodą, pod warunkiem, że wybierzemy produkt przygotowany z myślą o potrzebach aktywnych dzieci.

A tutaj wybór jest ogromny i to niezależnie od wieku pociech. Puzzle piankowe tworzone są dla kreatywnych maluchów i w tym tkwi tajemnica ich atrakcyjności. Układanki z literkami czy liczbami umożliwiają samodzielnie układać nowo poznane słowa oraz rozwiązywać zadania matematyczne. Puzzle piankowe 3D uczą logicznego myślenia i dodatkowo rozwijają zdolności manualne. Duże maty piankowe z kolorowymi polami zapewniają dzieciom możliwość wymyślania własnych gier i zabaw z zasadami. Taka rozrywka nie może się znudzić, dopóki pociechom nie wyczerpie się fantazja – a to przecież prawie niemożliwe!


W artykule wykorzystano produkty: