Piankowe puzzle z Czech w najlepszej jakości

Co podarować dziecku na urodziny?

Co podarować dziecku na urodziny?

Zbliżają się urodziny Twojego malucha i zastanawiasz się, jaki prezent mu podarować? To z pewnością wielkie wyzwanie – niezależnie od wieku dziecka. Podpowiadamy, co warto kupić dziecku z okazji jego święta, nie wydając fortuny, a sprawiając mu wiele radości. Połącz przyjemne z pożytecznym i wybierz upominek gwarantujący zabawę oraz naukę. 

Pięknie ilustrowane wydanie bajek

Nie ma nic piękniejszego dla małego dziecka niż chwile spędzone w obecności rodziców. W codziennej bieganinie bardzo często zapominamy o tym, znaleźć czas na celebrowanie rytuałów z naszym maluchem. Warto znaleźć do tego pewną motywację, która stanie się również doskonałym upominkiem urodzinowym dla ukochanej latorośli. Podaruj swojemu dziecku kolorowy, pięknie wydany zbiór bajek lub baśni. Będzie to doskonały powód, aby długie wieczory spędzać wraz z maluchem na odkrywaniu nowych światów. To świetny pretekst również do tego, aby dziecko mogło uczyć się czytać oraz słuchać ze zrozumieniem. Doskonałym uzupełnieniem tej pełnej ciepła scenerii będzie miękka mata piankowa, na której możecie leniuchować i wspólnie podziwiać pięknie ilustrowane książki.  

Zabawki motywujące do ruchu i aktywności

Warto zachęcać dzieci do aktywności fizycznej już od ich maleńkości. W końcu nie od dziś wiemy, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Urodziny są świetnym sposobem na to, aby podsunąć naszej latorośli upominek, który zmotywuje go do zabaw i jednocześnie uprawiania sportu. Zyskają na tym obie strony – rodzice będą spokojniejsi, że maluch nie spędza ciągle czasu przy komputerze bądź telefonie, a dziecko wykaże więcej energii. To, co kupisz jako prezent, zależy wyłącznie od Ciebie. Może być to zestaw do badmintona, skakanka, hulajnoga albo… składana piłka! Wykonana z pianki okaże się doskonałą opcją do tego, aby grać nią nie tylko na zewnątrz, ale także i w domu. Tak praktyczny upominek może być śmiało używany przez cały rok.

Łamigłówki do rozgrzania umysłu

W jaki sposób dzieci uczą się najszybciej oraz najskuteczniej? Łącząc zabawę z edukacją. Niewątpliwie bardzo pomocne będą w tym różnorodne maty piankowe, które są dostosowane nawet do najmłodszych latorośli. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby maluch doskonalił swoją wyobraźnię przestrzenną, ciekawość świata czy znajomość literek bądź kolorów – miękkie i barwne puzzle staną się doskonałym upominkiem! Wysoka jakość wykonania, komfort użytkowania oraz wspaniałe kolory oraz kształty sprawią, że dziecko z wielką chęcią bawi się na macie piankowej zarówno samodzielnie, jak i w gronie dorosłych czy innych maluchów.

Barwne samochodziki i małe samoloty

Są takie zabawki, które Twoje dziecko wprost musi mieć w swoim pokoiku. Mowa o samochodzikach, samolotach czy innych maszynach, które tak chętnie wybiera do zabawy Twój maluch. Z okazji jego urodzin postaw na nieco bardziej oryginalny model, jaki na pewno zachwyci wszystkie pokolenia. Zaproś swoją latorośl do zabawy z kolorowym i fantazyjnym autem 3D, które wykonano z pianki. Jeśli dziecko uwielbia zdobywać podniebne krainy, to z pewnością przypadnie mu do gustu ciekawy model samolotu bądź helikoptera. Zabawa nigdy nie będzie nudna!


W artykule wykorzystano produkty: